2017-2018 Kış renk modası

0
624

En son trendlere göre  kışın moda renkleri neler bunları detaylı bir şekilde sizler için derledik. Bu renklerin büyük bir kısmını gardırobunuza dahil etmeniz gerekecek. Geçmiş mevsimlerin deneyimlerinden yola çıkarak, moda endüstrisinin giderek doğallığı tercih ettiğini söyleyebiliriz.

1. Koyu Mavi

Denizin fırtınalı dalgalarının gölgesi kış koleksiyonlarında yer alıyor. Sessiz, fakat aynı zamanda parlak ve yoğun bu gölge harika bir temel oluşturabilir. Tasarımcılar tarafından bağımsız bir renk olarak kullanılabileceğinin altı çiziliyor. Koleksiyonlarda altın rengi, mor renklerle kombin yapılabilir.

2. Açık Pembe

Daha önceki sezonlarda çok daha coşkulu ve canlı pembeler görmeye alışmıştık ancak 2017-18 kış koleksiyonlarında daha pastel ve nötr pembelerle karşılaşıyoruz. Tasarımcılar bu yansımayı kalın katlar, örgülü kazaklar, saten elbiselerde kullandılar.

3. Nar Şurubu Rengi ve Kırmızı Tonları

Şu an sezonun en temel rengi olduğunu söyleyebiliriz. moda şovlarında mor, turuncudan başka grenadin (nar şurubu rengi) ön plana çıktı. Gardırobunuzda en az bir parça nar şurubu rengi parça bulundurmanızı tavsiye ederiz. Özellikle dikkat çekmek isteyen, güçlü bayanların tercihi.

4. Nötr Gri

Bu renk yılın yağışlı ve soğuk döneminde en yaygın şekilde kullanılacak renktir. Gardırobunuzdaki hemen hemen renkle kombin yapabileceğiniz gri tonlar harika görünecektir. Görünümü daha canlı ve dinamik göstermek isterseniz metalik öğelerle birlikte kullanabilirsiniz.

5.Şarap Rengi

Kış sezonunun en zarif ve olağandışı rengidir. Şarap rengi bordo ve koyu morun karışımından oluşmaktadır. Bazı kırmızı, bej ve metalik renklerle bu tonu kombinleyebilirsiniz. Renk uyumlarına dikkat etmenizde yarar var bu durumu atlamayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here