Kışa hazırlık; sezonun en gerekli 6 giysisi

0
534

Ya siz kışa hazır mısınız? Değilseniz, sizin için seçtiğimiz bu sezonun en gerekli ve trend giysilerine hemen bir göz atalım!

Oversize (dökümlü) kazak

Havalar soğumaya başlayınca oversize kazaklara olan ilgi de giderek artmaktadır. Bu oldukça anlaşılabilir. Konfor ve sıcaklık arıyoruz. Ve bu nedenle de bazen lahana gibi görünebiliyoruz. Bu tabi ki istenmeyen bir durumdur. Ancak, bu hacimli görünüm sorununu oversize kazaklar sayesinde çözebilirsiniz! Bu kış için yüksek yakalı oversize  bir kazık satın alın. Düz modellere ve en moda renklere öncelik verin. Örneğin, kırmızı…

 Kadife pantolon

Kadife pantolon diğer pantolonlardan bacaklarınızı daha uzun süre sıcak tutacaktır. Öncelikle, bu malzeme daha kalın ve sıkıldığınız pantolon modellerine mükemmel bir alternatif olabilir. Bedeninize göre uygun bir model  seçin: boru paça, kısa paça (soğuk hava için en iyi bir seçenek olmayabilir), skinny, havuç pantolon veya ispanyol paça. Veee tabiki de renk katmanızı öneriyoruz! Önerilen renkler: pudra, gökyüzü tonları, odunsu ve tabii ki çok parlak tonlar. Risk almaya değer!

Kürklü botlar

Kürk sadece içinde değil aynı zamanda dışında da olmalıdır! Bu modelin çok büyük görünmemesi için, düzgün burun ve topuk olmasına dikkat edin. Elbette, botlar daha konforlu ve çok kullanışlıdır, ancak çizmeler veya ayak bileği (yarım) botları kadınsı ve çok zarif görünüyorlar. Ayrıca, en korkutucu soğuklarda bile bacaklarınızı sıcak tutar.

Kürklü çanta

Tabletler de üşür! Tasarımcılar hızlı bir şekilde onlar için kürklü çantalar dikmeye koyuldular. Bu girişimi destekliyoruz. Belki kürklü çantalar çok kullanışlı değil, ama üzerinde kürk cebi olan çantaların yeri ayrı. Ve artık iPhone’nunuzu orada rahatlıkla taşıyabilir ve aniden kapanacak diye korkmanıza gerek kalmayacak.

Eldiven

Eldivenler uzun zamandır sadece sıcak bir aksesuar değil, aynı zamanda bir tarz unsuru olmuştur. Sadece beğendiklerinizi seçin; nakışlı veya zincirli, klasik siyah veya trend şarap renkli eldivenler. Dikkat edilecek tek şey, kalın örgüden ve kürkten kaçının!

 

 

Süet kürk

Son olarak, dış giyim hakkında. Ayni kürk gibi şişme montlar da herkese yakışmayabilir. Palto da hava eksilerdeyken üşütebilir. İşte bu durumlarda süet kürk iyi bir kurtarıcınız olacaktır. Seçiminizi babalarımızın ve erkek kardeşlerimizin giydiği havalı süet kürklerden yana kullanın. Bu kürkler elbiselerle, pantolonlarla, topuklularla ve sneakerlarla da uyumlu durur. Ayni zamanda her tür şapkalarla, fötr şapkalar hariç.

Kalın bir atkıyı da unutmayalım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here